Menü Kapat

24. MSEK DUYURUSU

Değerli Meslektaşlarımız,

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi İç Hastalıkları, İnfeksiyon Hastalıkları, Kardiyoloji ve Göğüs Hastalıkları Anabilim dallarının ortaklaşa düzenlediği “Mezuniyet Sonrası Eğitim Kursu’’nun yirmi dördüncüsüne sizleri davet etmekten büyük onur duymaktayız. Sizleri aramızda görmek, bizlere her zaman olduğu gibi büyük bir mutluluk ve güç verecektir.

Kursumuz süresince yine her yıl olduğu gibi bu yıl da interaktif toplantılara ağırlık vererek güncel bilgileri olgu örnekleri ile tartışma olanağı bulacağız. Geçmişte olduğu gibi, bu yıl da amacımız iç hastalıkları alanında sık karşılaşılan sağlık sorunlarına öncelikli olarak yer vermek, yeni gelişmelerden haberdar etmek ve bunları konusunda uzman misafir konuşmacılarımızla detaylı olarak tartışarak ortak yaklaşım ve çözüm yolları önermektir.

Kursumuzla ilgili bilgilere “www.hacettepemsek.org’’ adresinden ulaşabilirsiniz. “Daha ileriye, en iyiye” ulaşmanın birlikte ve çok çalışarak mümkün olacağı bilinciyle Mart 2019’da sizleri Ankara’da bekliyoruz.

Prof. Dr. Ömer Karadağ
Düzenleme Kurulu Başkanı

 

BİLİMSEL PROGRAM

DUYURU DOSYASINA (PDF) ERİŞİM İÇİN TIKLAYINIZ

Detaylar için lütfen etkinlik sayfamızı ziyaret ediniz :

http://hacettepemsek.org